روش های پرداخت

سه نوع روش برای پرداخت وجود دارد:


1. پرداخت اینترنتی: در هنگام قطعی نمودن سفارش، وقتی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و تایپ رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.


2. پرداخت در محل: در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه سفارش شما آماده ارسال خواهد شد و در زمان تحویل بسته خریداری شده شما، مبلغ نهایی پیش فاکتور از شما دریافت خواهد شد.


3. کارت به کارت: در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای شما نمایش داده خواهد شد که در ابتدا شماره کارت وب سایت محیا طب، درج شده است. با تایید این صفحه، سفارش شما در سیستم ذخیره خواهد شد و کد رهگیری سفارش برای شما نمایش داده می‌شود. شما بعد از انجام عملیات کارت به کارت، نسبت به پر کردن اطلاعات پرداخت خود به تفکیک شماره پیگیری پرداخت و مبلغ و تاریخ و ساعت از بخش ثبت اطلاعات پرداخت اقدام نمایید.

قوانین کلی پرداخت

در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما تا 72 ساعت برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

در پرداخت‌های در محل، تنها باید وجه داخل پیش‌فاکتور پرداخت شود. البته این مدل از پرداخت تنها قابل استفاده در شهر تهران می باشد.