درباره ما

در دنیای امروز، با توجه به مشغله های کاری و کمبود فرصت برای خرید حضوری و فیزیکی، تمایل به خرید آسانتر و راحتتر روز به روز در حال افزایش است. همچنین گستردگی و تنوع بالا محصولات حوزه سلامت و عدم اطلاع رسانی صحیح از سوی فروشندگان، باعث شده است تا مصرف کنندگان در خرید خود دچار تردید باشند و یا به اطلاعات شفاهی و غیر قطعی اطرافیان بسنده کنند. 

لذا سایت فروشگاهی و خدماتی محیا طب با آگاهی از دغدغه های پزشکان، بیماران و مصرف کنندگان محترم سعی کرده است تا با استفاده از مشاوران مجرب و با تجربه در حوزه های مختلف به ویژه واریس و لنف ادم و تناسب اندام شرایطی را فراهم کند تا اطلاعات صحیح و مزایا و معایب هر یک از برندها و محصولات معرفی شده در سایت، در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد و در نهایت رفاه و اطمینان خاطر مشتریان محترم هر چه بیشتر فراهم شود. 

روش های خرید و پرداخت متنوع و آسان، تخفیفات دوره ای، امکان تعویض و یا برگشت کالا در صورت هرگونه مغایرت با شرایط بیان شده کالا، تحویل سریع محصولات در هر نطقه از ایران به دست هموطنان و به ویژه ارائه خدماتی مانند سایزینگ جهت برخی محصولات مانند پوشینه های فشاری در بیمارستان و یا محل اقامت بیمار و ارائه مشاوره های لازم در خصوص انواع برند های کالایی به پزشکان محترم در کلینیک و یا محل مورد نظر پزشکان از دیگر مزایای وب سایت فروشگاهی و خدماتی محیا طب می باشد.